Купи!

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ, КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ

499.00 ден

Шифра на производ: 009

Убива болви без да му наштети на вашето домашно милениче, без пестициди;

Тајната е во тоа што чешелот ги наоѓа болвите,крлежите и паразитите додека се чешла преку крзното на вашето домашно милениче;

Ги наоѓа болвите, ги убива и ги отстранува мртвите болви од крзното на вашето домашно милениче;

Тоа е многу полесно отколку хемиски бањи и локални третмани;

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ

Карактеристики на производот:

Убива болви без да му наштети на вашето домашно милениче, без пестициди;

Тајната е во тоа што чешелот ги наоѓа болвите,крлежите и паразитите додека се чешла преку крзното на вашето домашно милениче;

Ги наоѓа болвите, ги убива и ги отстранува мртвите болви од крзното на вашето домашно милениче;

Тоа е многу полесно отколку хемиски бањи и локални третмани;

Работи на 2 x AA батерии.

• Лесно;
• Безбеден и хигиенски;
• Еко материјал;
• Работи на батерии;
• Лесно се чисти;
• Безболно;
• 100% безбеден за сите животни;

Грижете се за здравјето на вашите миленици!

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ПРОТИВ БОЛВИ, КРЛЕЖИ И ПАРАЗИТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop