Купи!

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ

449.00 ден

Шифра на производ: 163

Револуционерна иновација на пазарот: Електричен чешел за мажи, вистински светски хит. За прв пат кај нас!

Електричен чешел за мажи со подолга коса или брада. За мажи со стил. За само половина минута со овој електричен чешел ќе имате фризура или брада од соништата.

Понудата е ограничена.

Чешел за исправување на брадата за стилизирање на косата Брзо обликување на косата и брадата: во комбинација со чешел за загревање и чешел за чешлање, Како добар електричен брич или дури и мелем за усни, чешелот за коса треба да биде главен дел од вашиот арсенал за нега на коса и брада. Тие може да се користат за стилизирање на фризури или за исправување на заплетканите бради. Некои може дури и да ги удвојат четките за лице за да ги полираат брадите или мустаќите. Брз фризер за мажи нуди професионално обликување на косата во движење! ВОЛУМИНИ права коса, без оштетувања.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ

Револуционерна иновација на пазарот: Електричен чешел за мажи, вистински светски хит. За прв пат кај нас!

Електричен чешел за мажи со подолга коса или брада. За мажи со стил. За само половина минута со овој електричен чешел ќе имате фризура или брада од соништата.

Понудата е ограничена.

Електричен чешел за мажи за исправување на брадата за обликување на косата Брзо обликување на косата и брадата: во комбинација со чешел за загревање и четка за чешел. Како добар електричен брич или дури и мелем за усни, чешелот за коса треба да биде главен дел од вашиот арсенал за нега на коса и брада. Тие може да се користат за стилизирање на фризури или за исправување на заплетканите бради. Некои може дури и да ги удвојат четките за лице за да ги полираат брадите или мустаќите. Брз фризер за мажи нуди професионално обликување на косата во движење! ВОЛУМИНИ права коса, без оштетувања.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Зголемете ја косата, исправете ја и исправете ја кадравата коса
 • ЕКО материјал
 • Без оштетување на косата
 • Безбедна употреба: чешелот делува како заштитна обвивка против грејачот на плочата за да спречи прегревање на косата
 • Лесен за користење: Едноставно исчешлајте за да ја поправите неуредната коса.
 • Брзо загревање: се загрева во рок од 15 секунди
 • Намалете го шишањето и чешлањето
 • Долготраен резултат: Неверојатни перформанси кои траат цел ден
 • Лесна и ергономска рачка: Удобна за држење без чувство на умор.
ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop