Купи!

ЕЛЕКТРИЧЕН НОСЕН АСПИРАТОР ЗА БЕБИЊА

899.00 ден

Шифра на производ: 150

Го отвора затнатиот нос на вашето бебе на нежен начин. Исчистете ги нивните мали носеви и спречете ги инфекциите со нашиот назален аспиратор за бебиња. Електричниот назален аспиратор е доволно нежен дури и за новороденчиња.

Го олеснува тешкото дишење, ја подобрува благосостојбата и помага да се излечи настинката на вашето дете.

Овој уред е потполно безбеден и лесен за употреба: носниот аспиратор е лесен и компактен дизајн кој се вклопува во вашата дланка. Контрола со едно копче, едноставно притискање.

Со својот ултрамоќен мотор и висококвалитетни компоненти на пумпата, тој обезбедува совршено вшмукување.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Категорија

ЕЛЕКТРИЧЕН НОСЕН АСПИРАТОР ЗА БЕБИЊА

Го отвора затнатиот нос на вашето бебе на нежен начин. Исчистете ги нивните мали носеви и спречете ги инфекциите со нашиот назален аспиратор за бебиња. Електричниот назален аспиратор е доволно нежен дури и за новороденчиња.

Го олеснува отежнато дишење, ја подобрува благосостојбата и помага да се излечи настинката на вашето дете. Овој уред е сосема безбеден Лесен за употреба: аспираторот за носот е лесен и компактен дизајн кој се вклопува во вашата дланка. Контролата со едно копче се контролира со едноставно притискање на копче.

 

 

Со својот ултрамоќен мотор и висококвалитетни компоненти на пумпата, тој обезбедува совршено вшмукување за нос од која било големина, без да ги повреди деликатните синуси на вашето дете.

Многу лесен за чистење, безбеден и сигурен. Го отвора затнатиот нос на вашето бебе на нежен начин.

Апаратот има три брзини на извлекување.

Карактеристики:
 • Батерија на полнење
 • Капацитет на батеријата: 380 mAh
 • Напон: 5V
 • Боја: темно сина
 • Уредот содржи 2 глави
 • USB кабли во пакувањето.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН НОСЕН АСПИРАТОР ЗА БЕБИЊА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop