Купи!

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

499.00 ден

Шифра на производ: 091

Чувајте ги вашите стапала да изгледаат убаво и мазно на допир Velvet Smooth File ја отстранува грубата кожа за само неколку минути и ги остава вашите стапала меки и мазни. Опремен е со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

Електрична турпија за педикир за нега на стапала, со која можете да добиете професионални резултати како во салон, во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имајте стапала кои ќе изгледаат убаво и ќе бидат мазни на допир.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имено, задебелена кожа на стапалата, особено на потпетиците, може да настане од повеќе причини, вклучувајќи го начинот на одење, неудобните или несоодветните чевли, па дури и склоноста кон сува кожа на стапалата.

Освен што не изгледа убаво и може да биде непријатно, испуканата и сува кожа на овој дел од телото претставува и ризик по здравјето: може да биде причина за длабоки болни пукнатини во кои бактериите можат да предизвикаат воспалителни процеси. За да се спречи ова, вишокот тврда и задебелена кожа мора редовно да се отстранува, што не е лесна и забавна работа – додека Шол не нè запозна со Velvet Smooth – практичен и лесен начин да се ослободиме од тој вишок.

Електричната датотека за нега на стапала за педикир е опремена со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop