Купи!

ЕЛЕКТРОСТИМУЛАТОР ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

999.00 ден

Шифра на производ: 130

За да ги усовршите стомачните мускули за неколку минути на ден.

Електростимулаторот за мускулите е одлична помош за зајакнување на стомачните и другите мускули. Овој исклучително корисен уред за обликување на телото е совршен партнер за тренинг, кога немате време да одите во теретана.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

ЕЛЕКТРОСТИМУЛАТОР ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

Електро мускулен стимулатор за совршени стомачни за неколку минути на ден.

Електростимулаторот за мускулите е одлична помош за зајакнување на стомачните и другите мускули. Овој исклучително корисен уред за обликување на телото е совршен партнер за тренинг, кога немате време да одите во теретана.

Производот со специјални електрични шокови ја стимулира мускулната активност.

Можете да изберете од 6 различни начини на дејствување, во зависност од тоа дали сакате ефект на релаксирачка масажа или активен ефект на стомачните мускули.

Погоден е за други делови од телото. Батеријата не е вклучена.

За најдобар ефект, препорачуваме користење 2-3 пати на ден по 12 минути

 

Детали за производот:

-Напон: 1,5V

-Батерии: 2 * ААА

-Фреквенција: 1-100Hz

-6 начини на работа

-време на дејство: до 12 минути одеднаш

– Тежина: 58 g

-Димензии: 21 x 10 x 2,3 cm

 

Дополнителни инструкции:

-Исклучете го апаратот по употреба

-Не го изложувајте уредот на сонце, висока температура или влажност

-Чувајте го уредот подалеку од дофат на деца

-Апаратот не е погоден за чистење во машина за перење

-Не користете го уредот со влажни раце

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРОСТИМУЛАТОР ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop