Купи!

ЕЛЕНТРИК СО ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР ЗА САМООДБРАНА

499.00 ден

Шифра на производ: 008

Светилка со електричен удар за одбрана соодветна и ефикасна за лична самоодбрана од насилници или животни, како и за заштита на имотот. За безбедносни услуги, безбедносни услуги. Електрошок светилка, најдобро и најбезбедно средство за одбрана!

Лед светло од поновата генерација како и електричен удар. Оваа ламба го освои целиот свет!

Пакетот вклучува електрошок светилка со интегрирана батерија на полнење и домашен полнач.

Бидете безбедни, елентрикот со електричен удар за одбрана ви овозможува да се чувствувате безбедно. Направени од ЕКО материјал. Мал потрошувач, лесно одржување, не зазема многу простор.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија
ЕЛЕНТРИК СО ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР ЗА САМООДБРАНА

Ново !

Светилка со електричен удар за одбрана соодветна и ефикасна за лична самоодбрана од насилници или животни, како и за заштита на имотот. За безбедносни услуги, безбедносни услуги. Електрошок светилка, најдобро и најбезбедно средство за одбрана!

Лед светло од поновата генерација како и електричен удар. Оваа ламба го освои целиот свет!

Пакетот вклучува електрошок светилка со интегрирана батерија на полнење и домашен полнач.

 

Карактеристики на производот:

• Светлината може да работи 4 – 6 часа;
• Елентрикот се полни. Полнењето на батеријата трае околу 8 часа;
• Има специјално копче за струен удар (не предизвикува фатални последици);
• Удобен, лесен за носење и чување;
• Ергономската рачка е пријатна и пригодна за држење;
• Супер elentrik, може да се користи за кампување, патувања, активности на отворено;
• Водоотпорен;
• Боја на светлина: бела.

Бидете безбедни, елентрикот со електричен удар за одбрана ви овозможува да се чувствувате безбедно. Направени од ЕКО материјал. Мал потрошувач, лесно одржување, не зазема многу простор.

 

Начин на примена:

Пред да ги користите сите функции, прво поставете го безбедносниот прекинувач во позиција „ON“.

 •  Функција на светло.

Поместување на прекинувачот од долната до средната позиција ќе ја активира светлината, повторувањето ќе ги смени функциите на светлината помеѓу високо, ниско и трепкачко.

 • Функција на електрошок за одбрана.

Натиснете го копчето во позиција нагоре, притиснете и задржете подолго за да го активирате шокерот, ослободувајќи го копчето за активирање, ударот ќе престане.
Поставете го копчето во положба „OFF“ по употреба.

Да се чува подалеку од дофат на деца!

ЕЛЕНТРИК СО ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР ЗА САМООДБРАНА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕНТРИК СО ЕЛЕКТРИЧЕН УДАР ЗА САМООДБРАНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop