Купи!

ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ

349.00 ден

Шифра на производ: 181
На пазарот има многу производи наменети за болки во зглобовите, но тие само ја отстрануваат болката и непријатноста, но не ја решаваат нивната причина. Овој лек против болки има аналгетски и антиинфламаторно дејство. Тој е многу ефикасен во ублажување на болката и е лесен за употреба.

Кога медицината веќе не може да помогне и болката станува посилна, а состојбата на зглобовите се влошува, тогаш единствениот спас е во овие фантастични корејски фластери.

Претставуваме нов, револуционерен производ – лепенки за колено кои ја елиминираат болката во коленото, рамото, зглобовите, грбот, вратот…

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ

На пазарот има многу производи наменети за болки во зглобовите, но тие само ја отстрануваат болката и непријатноста, но не ја решаваат нивната причина. Овој лек против болки има аналгетски и антиинфламаторно дејство. Тој е многу ефикасен во ублажување на болката и е лесен за употреба.

Кога медицината веќе не може да помогне и болката станува посилна, а состојбата на зглобовите се влошува, тогаш единствениот спас е во овие фантастични корејски фластери.

Ви претставуваме нов, револуционерен производ – фластери за колено кои ја елиминираат болката во коленото, рамото, зглобовите, грбот, вратот…

Нанесете на чиста и сува кожа и фластерот ќе делува 12 часа.

Крпен за колена – фластери направени според традиционалната корејска медицина од сладок пелин, ретко растение кое со векови се користи за лекување на многу болести.

 

Индикации: ревматизам, болки во мускулите, исчашувања, модринки, исчашувања…

Контраиндикации: бременост, отворени рани и оштетување на кожата.

Состав: пелин, сушен ѓумбир, синтетички мошус, ментол, метил салицилат, камфор.

Да се ​​чува на собна температура!

Забелешка: Една кутија содржи 12 фластери!

Исклучително здрави состојки кои содржат лепенки за колено го подобруваат имунитетот и отпорноста на телото. Фластери со универзална големина може да се прилагодат на сите големини на колена и зглобови. Тие се погодни за сите возрасти и тежини.

 

ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop