Купи!

ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

299.00 ден

Шифра на производ: 101

Оваа фолија за огледало ќе ви биде најдобар помошник во дождливите денови, што ќе ви овозможи безбедно да возите.

Главни карактеристики:

 • Висока транспарентност
 • Направен со одличен PET филм, преносот на светлината може да достигне неверојатни 99 pct, да спречи гребнатини и прашина, траен јасен ефект дури и по долготрајна употреба
 • Супериорен водоотпорен ефект
 • Кога водата ќе падне на ретровизорот, таа ќе се лизне од огледалото поради неговата голема водоотпорна особина, ефикасно заштитувајќи ја линијата на видот во дождливи денови.
 • Тврдост на отпорност на гребење

Можете да користите крпа за прав директно за чистење на ретровизорите без страв од гребнатини.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

Оваа фолија за огледало ќе ви биде најдобар помошник во дождливите денови, што ќе ви овозможи безбедно да возите.

Главни карактеристики:

 • Висока транспарентност
 • Направен со одличен PET филм, преносот на светлината може да достигне неверојатни 99 pct, да спречи гребнатини и прашина, траен јасен ефект дури и по долготрајна употреба
 • Супериорен водоотпорен ефект
 • Кога водата ќе падне на ретровизорот, таа ќе се лизне од огледалото поради неговата голема водоотпорна особина, ефикасно заштитувајќи ја линијата на видот во дождливи денови.
 • Тврдост на отпорност на гребење

Можете да користите крпа за прав директно за чистење на ретровизорите без страв од гребнатини.

ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop