Купи!

ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ

249.00 ден

Шифра на производ: 038

Ако имате градина цвеќиња на терасата, тогаш ќе ви бидат од голема корист овие практични ракавици со 4 канџи за копање!

Идеален за копање градини, цвеќиња и сеење семе, бидејќи една ракавица има 4 издржливи пластични канџи што го олеснуваат копањето. Покрај тоа, овие нови ракавици ги штитат вашите раце кога изведувате градинарство.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

shutterstock_192277082             rejting

 

Категорија

ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ

Ако имате градина цвеќиња на терасата, тогаш ќе ви бидат од голема корист овие практични ракавици со 4 канџи за копање!


Идеален за копање градини, цвеќиња и сеење семе, бидејќи една ракавица има 4 издржливи пластични канџи што го олеснуваат копањето. Покрај тоа, овие нови ракавици ги штитат вашите раце кога изведувате градинарство.

Лесно се чистат и се погодни и за мажи и за жени.

Карактеристики:

 • Оригинален и функционален дизајн;
 • Издржлив и долготраен материјал;
 • Изработено од латекс, полиестер и полипропилен;
 • Избегнете ја нечистотијата, прашината и калта подалеку од дланките;
 • Лесно се чистат и се погодни и за мажи и за жени.

ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ГРАДИНАРСКИ РАКАВИЦИ ЗА КОПАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop