Купи!

ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

599.00 ден

Шифра на производ: 137

Hot Shapers – хеланки за слабеење! За витката линија за која отсекогаш сте сонувале, носете хеланки за слабеење за време на секојдневните активности.

Овие неверојатни хеланки за слабеење се дизајнирани од паметна ткаенина Neotex. Станува збор за технологија која ја зголемува телесната температура и на тој начин ги топи масните наслаги. Додека ги носите, вашето тело се поти дури 4 пати повеќе за време на вообичаените дневни активности.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Дали сакате да ги изгубите вишокот килограми и да го обликувате вашето тело без ригорозни диети и макотрпни тренинзи? Дали тренирате редовно, но резултатите никогаш не стануваат видливи? Ви ги претставуваме Hot Shapers – хеланки за слабеење!

За витката линија за која отсекогаш сте сонувале, носете хеланки за слабеење за време на секојдневните активности:

Дома; додека вежбате; за време на рекреација; при одење; при секоја физичка активност.

Иновативниот дизајн на хеланки Hot Shapers ви помага да:

– изгубите вишок килограми

– подобрување на резултатите од вежбањето

– намалување на обемот на колковите, бутовите и стомакот

– Забрзување на потењето на критичните делови од телото

 

За најдобри резултати, носете ги секој ден. Нема потреба од макотрпни вежби. Колку почесто ги носите, толку подобри ќе бидат вашите резултати. Топете ги масните наслаги 4 пати побрзо!

Овие неверојатни хеланки за слабеење се дизајнирани од паметна ткаенина Neotex. Станува збор за технологија која ја зголемува телесната температура и на тој начин ги топи масните наслаги. Додека ги носите, вашето тело се поти дури 4 пати повеќе за време на вообичаените дневни активности. За најдобри резултати, носете Hot Shapers секој ден.

Наменето:
 • на сите кои сакаат да ослабат вишок килограми
 • до сите кои сакаат да се ослободат од целулитот
 • за убаво обликувана фигура
 • подобрување на ефектите од вежбањето
 • за секојдневна употреба

 

Одржување: Се мијат на 30°C, не се вртат, не се користи белило, не се пегла, не се цеди, не се суши, не се сушат во машина за сушење.

Табела на големини:

 • Големина М – 34-36 (обем на половината 73-79)
 • Големина L – 38 -40 (обем на половината 80-85cm)
 • Големина XL – 42-44 (обем на половината 86-90cm)
 • Големина XXL –  44-46 (обем на половината 91-97cm)
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop