Купи!

ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР

1,799.00 ден

Шифра на производ: 135

Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

* Моќност: 3000 W

Можете да ја користите славината во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР

Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

Карактеристики:
 • Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба, а модерниот дизајн и комбинацијата на бои одлично се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.
 • Има дисплеј
 • Топла вода од чешма насекаде и во секое време
 • Дали сакате топла вода во викендица или во гаража, но немате инсталација?
 • Едноставно е – само ставете го на мијалникот или мијалникот и приклучете го!
 • Лесен за користење и одржување
 • Дизајниран за мијалници и мијалници чие довод на вода е одоздола или од ѕидот
 • Конецот за поврзување со вода е 1/2 инчи
 • Моќност: 3000 W

Можете да ја користите славината во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop