Купи!

ЌЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ПЕГЛАЊЕ КОСА

729.00 ден

Шифра на производ059

Керамичката четка за зацрвстување на косата е комбинација од зацрвстувањето на косата и нежен стил.Четката е погодна за сите типови и должини на коса. Делува рамномерно на целата должина на косата, без да ја оштети косата.

Оваа неверојатна керамичка четка за зацврстување на косата ја комбинира моќта на четката за зацрвстувањето на косата со нежен стил, давајќи ви права коса за само неколку минути.

Едноставно правилна четка: 3D керамичките заби на четката нежно ја исправаат косата, се користи исклучиво за сува коса.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

ЌЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ПЕГЛАЊЕ КОСА

Новата Керамичка четка за пеглање коса е комбинација од пеглање на коса и нежен стил.
Четката е погодна за сите типови и должини на коса. Делува рамномерно на целата должина на косата, без да ја оштети косата. Исправете ја и исчешлајте ја косата за една минута
Дали сте уморни од чешлање на заплеткана коса? Сакате да ја исправите косата, но свесни сте дека машините за исправување коса и фигаро значително го оштетуваат скалпот и косата? Со керамичката четка за зацрвстувањето „Едноставно директно“, чешлањето е многу поболно и пријатно, а вашата коса изгледа како штотуку да сте излегле од фризерски салон!
Комбинација на зацрвстувањето на косата и нежен стил

Оваа неверојатна керамичка четка за зацврстување на косата ја комбинира моќта на четката за зацрвстувањето на косата со нежен стил, давајќи ви права коса за само неколку минути.

– Се загрева до идеалната температура за исправување
– Обезбедува брзо и безболно обликување
– Не ја оштетува косата

Четката ја крева косата во коренот за да ја загрее и исправи секоја коса. Тајната е во погустиот распоред на забите кои ја креваат косата во коренот и на тој начин ја загреваат секоја коса, без да ја оштетат или изгорат косата. Едноставно, брзо и ефикасно: резултатот е права, здрава и свилена коса полна со волумен. Таа е погодна за сите типови и должини на косата. Четката Едноставно Стрејт е погодна за сите типови и должини на коса, и во еден момент ќе се исправи непослушно кадрици и кадрици. Четката се користи за сува коса!

Сега, за само неколку минути, можете да се потстрижете како да сте се вратиле од фризерски салон – брзо и лесно и во удобноста на вашиот дом. Зацрвстувањето на косата стана лесно како и чешлањето!
Лесен за користење

Сигурни сме дека ќе бидете воодушевени по првата употреба! Четката Simply Straight е исклучително лесна за употреба. Доволно е да се загрее до одредена температура, што може да се види на LCD екранот, и можете да започнете со стилизирање. Четката сама ќе се исклучи по 60 минути. Максималната температура што ја достигнува е 230 ° С.

Карактеристики:
 • За само неколку минути, фризура како од салон
 • 3Д керамичките заби на четката нежно ја исправаат косата
 • Се користи исклучиво за сува коса
 • Одлично за сите типови и должини на коса
 • Прилагодлива температура – до 230 ° C
 • LCD дисплеј за прикажување на температурата
 • Одлично за патување

ЌЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ПЕГЛАЊЕ КОСА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЌЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ПЕГЛАЊЕ КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop