Купи!

КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)

299.00 ден

Шифра на производ: 010

Стоматолошка хигиена за кучиња
Дали вашето куче има соодветна хигиена на забите?

Сега има едноставен начин вашето куче да добие четка за заби. Четка за џвакање е четка за заби што ги чисти забите сама по себе. Колку повеќе кучето игра со коската, толку забите ќе му бидат почисти!

Принцип на работа

Четката работи на три начини за чистење на забите на вашето куче. Прво, додека вашето куче џвака, внатрешното јадро нежно ги мие забите. Како што забите влегуваат во стратешки поставените отвори, Chewbrush ги отстранува забниот камен и насобраната плака. Потоа, мали гумени прамени од надворешната страна на коската нежно ги масираат непцата за да ја подобри циркулацијата.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)

Коска за чистење заби, најдобриот избор за хигиена на вашето домашно милениче.

Стоматолошка хигиена за кучиња

Дали вашето куче има соодветна хигиена на забите?

Сега има едноставен начин вашето куче да добие четка за заби. Четка за џвакање е четка за заби што ги чисти забите сама по себе. Колку повеќе кучето игра со коската, толку забите ќе му бидат почисти!

Претворено како играчка

Гумената коска изгледа како обична играчка, но е четка што му помага на вашето милениче да има почисти заби. Колку повеќе кучето џвака, толку забите ќе му се почисти!

Можат да ја користат секаков вид кучиња

Chewbrush е дизајниран за кучиња од сите големини. Тоа е безбедна играчка за домашни миленици и е совршена за сите кучиња, без оглед на големината и возраста.

Лесно се чисти

Кога треба да се исчисти, едноставно ставете ја во машина за миење садови! Можете лесно да ја измиете и рачно !

Принцип на работа

Четката работи на три начини за чистење на забите на вашето куче. Прво, додека вашето куче џвака, внатрешното јадро нежно ги мие забите. Како што забите влегуваат во стратешки поставените отвори, Chewbrush ги отстранува забниот камен и насобраната плака. Потоа, мали гумени прамени од надворешната страна на коската нежно ги масираат непцата за да ја подобри циркулацијата.

Четка за заби за кучиња број 1 !

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 25см;
 • Тежина: 130 грама;
 • Еко материјал;
 • Лесно се чисти;
 • Не ги оштетува забите и непцата.

КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop