Купи!

КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ

749.00 ден

Шифра на производ: 186
Одличен дизајн, многу корисна работа кога одите на патување, лесно можете да спакувате сè што ви треба од работите кои секогаш ќе ви бидат при рака.

Ова е козметички несесер за патување со метална рачка, еколошки ткаенини, удобен и пренослива, огноотпорна – отпорен на гребаници и триење, исто така водоотпорен.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ

Едноставен и елегантен дизајн, извонредна комбинација на бои.
Има една голема преграда, неколку мрежести џебови.

Одличен дизајн, многу корисна работа кога одите на патување, лесно можете да спакувате сè што ви треба од работите кои секогаш ќе ви бидат при рака.

Овoj козметички несесер за патување шминка со метална рачка, еколошки ткаенини, удобен и пренослив, водоотпорен и огноотпорен на гребнатини и триење, дизајн на коскено тркало, дезодорирање и анти – мирис.

Комплетот е изработен од квалитетни водоотпорни материјали.

Компатибилен и доаѓа со кука, што значи дека можете да го складирате без да зафаќате премногу простор.

КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop