Купи!

ЛЕД СВЕТЛА ЗА ОГЛЕДАЛО ВО РАЗНИ БОИ

999.00 ден

Шифра на производ: 097

Дали отсекогаш сте сакале да имате огледало за шминка во вашиот дом како во холивудски филм?

Заштедете пари за купување ново огледало и додадете холивудски LED светла на вашето огледало, покрај тоа што конечно ќе го имате соодветното осветлување за шминка, ќе имате впечаток дека секојдневно сте во професионално студио.

Овие функционални светла доаѓаат во форма на RGB LED 10 сијалици, кои можете да ги користите со далечинскиот управувач за да ги приспособите на светлина во различни бои (црвена, сина, розова, портокалова, жолта, зелена, итн.) или да оставите бела, во зависност од вашата потреби.

Холивудските LED светла се прилично лесни за монтирање – се што треба да направите е да ги залепите со налепници на посакуваното место и можете сами да го направите тоа.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ЛЕД СВЕТЛА ЗА ОГЛЕДАЛО ВО РАЗНИ БОИ

Отсекогаш сте сакале да имате огледало за шминка во вашиот дом како оние во холивудскиите филмови?

 

Заштедете пари за купување ново огледало и додадете холивудски LED светла на вашето огледало, покрај тоа што конечно ќе го имате соодветното осветлување за шминка, ќе имате впечаток дека секојдневно сте во професионално студио.

Овие функционални светла доаѓаат во форма на RGB LED 10 сијалици, кои можете да ги користите со далечинскиот управувач за да ги приспособите на светлина во различни бои (црвена, сина, розова, портокалова, жолта, зелена, итн.) или да оставите бела, во зависност од вашата потреби.

 

Исто така, покрај бојата на светлината што можете да ја комбинирате, лесно прилагодете го соодветниот режим на осветлување, изберете дали сакате статичен, динамичен или градиент режим и создадете топла и професионална атмосфера во собата.

Холивудските LED светла се прилично лесни за монтирање – се што треба да направите е да ги залепите со налепници на посакуваното место и можете сами да го направите тоа.

Нема потреба да се дупчат или инсталираат различни кабли, практичноста на овие LED светилки и можноста за движење и поставување на различни места им даваат уште една предност во однос на стандардните ретровизори со вградени светла.

 

Лед сијалиците брзо ќе ги полните преку USB-кабелот, па тие веднаш ќе бидат подготвени за употреба.

Покрај тоа што можете да ги ставите на огледала и да направите шминка и фотографии подобри и подобри, овие топли, шарени светла се идеални ако сакате да декорирате спална соба, трпезарија, градина или кое било друго место што сакате да ги направите посебни и различни. .

 

 

Карактеристики на производот:
 • 10 RGB LED светилки чија боја се прилагодува според потребите (над 10 различни бои);
 • Статички, динамичен и градиент режим;
 • Далечински управувач со прилагодување на бојата и режимот на осветлување;
 • USB напојување;
 • Лесно се монтира на различни подлоги;
 • 20 налепници за лепење ЛЕД светилки.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД СВЕТЛА ЗА ОГЛЕДАЛО ВО РАЗНИ БОИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop