Купи!

МАГИЧНА КУКЛА – ЛЕТАЧКА ПРИНЦЕЗА

499.00 ден

Шифра на производ: 003

Користејќи инфрацрвен сензор, Летечката Принцеза ќе прелета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја на вашата дланка и вклучете ја, таа сама по себе ќе полета и ќе лебди над вашата дланка.  Со вашата дланка и давате команди колку високо сакате да лета. Со него добивате USB за полнење на играчката. Летечката Принцеза е вистински хит оваа сезона!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Категорија

МАГИЧНА КУКЛА – ЛЕТАЧКА ПРИНЦЕЗА

НОВО!

Принцеза играчка што лета – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи инфрацрвен сензор, Летечката Принцеза ќе прелета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете ја на вашата дланка и вклучете ја, таа сама по себе ќе полета и ќе лебди над вашата дланка.  Со вашата дланка и давате команди колку високо сакате да лета. Со него добивате USB за полнење на играчката. Летечката Принцеза е вистински хит оваа сезона!

 • Лесно;
 • Безбедно;
 • Еко материјал;
 • Работи на батерии;
 • Има USB полна;
 • Забавна и едукативна играчка.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА КУКЛА – ЛЕТАЧКА ПРИНЦЕЗА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop