Купи!

МАГИЧНА ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ ВО БОЈА

499.00 ден

Шифра на производ: 027

Оваа магична табла е навистина неверојатна! Се што ќе е напишано или нацртано ќе засвети! Со помош на оваа магична табла, ќе можете да ги одделите малите од компјутерот, телефонот и телевизорот, со цел да се занимавате со креативно цртање, кое постојано го одржува нивното внимание.

Има осум мулти-трепери LED светла, кои создаваат сјајна уметност.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Категорија

Магична табла за цртање во боја !

Оваа магична табла е навистина неверојатна! Се што ќе е напишано или нацртано ќе засвети! Со помош на оваа магична табла, ќе можете да ги одделите малите од компјутерот, телефонот и телевизорот, со цел да се занимавате со креативно цртање, кое постојано го одржува нивното внимание.

Има осум мулти-трепери LED светла, кои создаваат сјајна уметност.

Уникатниот транспарентен екран ќе светне и кога ќе завршите, само избришете го екранот со крпичката за чистење и започнете повторно.  Може да го носите насекаде, а пред се, тој е одличен придружник за патувања. Има 3 двострани моливи, 30 шаблони и Glow Boost картичка, што ги прави цртежите посветли! Потребни се 3 x AAA батерии, кои не се вклучени во испораката. Наменет за возраст над 3 години.

 

Карактеристики за производот:
  • Блага боја, не им штети на очите, нема зрачење;
  • Чувствителен на допир, лесен за употреба;
  • Брише сè од екранот многу лесно;
  • Ултра тенок и лесен, лесен за носење;
  • Погоден за цртање, пишување, оставање пораки;
  • Екранот може да се избрише со крпа вклучена во испораката и да се користи одново и одново;
  • Одличен придружник за патување;
  • Се што цртате или пишувате ќе светне.
Опис:
  • Потребни се 3 x АА батерии, не се вклучени;
  • Погоден за возраст над 3 години.
Сетот содржи:
  • 3 двострани пенкала;
  • 30 шаблони;
  • Glow Boost картичка.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

  • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
  • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
  • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ ВО БОЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
    0
    ВАШАТА КОШНИЧКА
    ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

    TronShop