Купи!

МИРИСЛИВИ ВАКУМ КЕСИ

599.00 ден

Шифра на производ: 124

3 во 1-Вакумски кеси со мирис

 • ја штити облеката од влага,
 • мириса на лаванда – против молци,
 • значително го намалува обемот на облека, постелнина…

Оваа сезона организирајте ги плакарите за да има место за секого, вакумирајте се што не ви треба до пролет или зима или не користете го секој ден.

Се што ви треба за да го решите овој проблем се овие кеси и правосмукалка!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

МИРИСЛИВИ ВАКУМ КЕСИ

Миризливи вакумски кеси – вистински спас за вашиот дом

Шкафовите пукаат, кога ќе ја отворите вратата секогаш нешто ве удира од горната полица…

Никогаш нема доволно простор за сите тие ткаенини и чевли, а само крпи, постелнина и јоргани, би сакале некогаш да ги исфрлите на тераса.

Пребукираните плакари не се само незабележлива глетка, туку и лош однос кон облеката за која добро плаќавте бидејќи преполните и преполните ја губат формата.

Оваа сезона организирајте ги плакарите за да има место за секого, вакумирајте се што не ви треба до пролет или зима или не користете го секој ден. Се што ќе ви треба за да го решите незгодниот и досаден проблем се овие кеси и правосмукалка!

-ЕКО материјал

– Лесен за одржување

-Лесен за користење

МИРИСЛИВИ ВАКУМ КЕСИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИРИСЛИВИ ВАКУМ КЕСИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop