Купи!

МРЕЖЕСТ КАПАК ПРОТИВ ПРСКАЊЕ

299.00 ден

Шифра на производ051

Мрежна капак AntiSplash, корисна за пржење и подготовка на храна.

Ги штити шпоретот и wallsидовите од прскање. Одговара на повеќето тави и шерпа со големина до 32 см. Транспарентно за да можете да ја следите подготовката на храната.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категории ,

МРЕЖЕСТ КАПАК ПРОТИВ ПРСКАЊЕ
Мрежа против прскање при подготовка на храна, пржење, чорба, готвење…
За садови до максимален дијаметар до 32 см.
Може да се користи и при исцедување вишок вода од контејнер.

Мрежна капак AntiSplash, корисна за пржење и подготовка на храна. Ги штити шпоретот и wallsидовите од прскање. Одговара на повеќето тави и шерпа со големина до 32 см. Транспарентно за да можете да ја следите подготовката на храната.

Карактеристики:
 • Дијаметар 32 см
 • Спречува прскање на маслото
 •  Не се лепи, лесно се одржува

МРЕЖЕСТ КАПАК ПРОТИВ ПРСКАЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МРЕЖЕСТ КАПАК ПРОТИВ ПРСКАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop