Купи!

НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА

429.00 ден

Шифра на производ: 111

Кој рече дека само момче може да биде Дедо Мраз на новогодишен или божиќен маскенбал?

Имаме прекрасна кукла во новогодишен костим. Нејзината облека се состои од црвен фустан со крзнени украси на ракавите, полите и јаката, врзан со црн појас и црни чизми украсени со бело крзно и црвени помпони. Карла носи црвена капа со помпон, исто така украсена со бело крзно, а во рацете има чанта.

Куклата е изработена од винил. Има раце, нозе и глава во движење. Облеката на куклата може лесно да се соблече. Долгата, густа златна коса може да се чешла и плетенка.

 • Новогодишна кукла со артикулирани раце
 • Прекрасна кукла со новогодишен костим.
 • Кукла за сите возрасти
 • Висина на кукла 15 см
 • лесен за одржување
 • ЕКО материјал

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА

Кој рече дека само момче може да биде Дедо Мраз на новогодишен или божиќен маскенбал?

Имаме прекрасна кукла во новогодишен костим. Нејзината облека се состои од црвен фустан со крзнени украси на ракавите, полите и јаката, врзан со црн појас и црни чизми украсени со бело крзно и црвени помпони. Карла носи црвена капа со помпон, исто така украсена со бело крзно, а во рацете има чанта.

Куклата е изработена од винил. Има раце, нозе и глава во движење. Облеката на куклата може лесно да се соблече. Долгата, густа златна коса може да се чешла и плетенка.

 • Новогодишна кукла со артикулирани раце
 • Прекрасна кукла со новогодишен костим.
 • Кукла за сите возрасти
 • Висина на кукла 15 см
 • лесен за одржување
 • ЕКО материјал

Телата на куклите се многу пропорционални и хармонични, лицата се направени на реалистичен начин. Оваа колекција ужива голема љубов и популарност не само кај децата туку и кај возрасните.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop