Купи!

НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ

399.00 ден

Шифра на производ: 039

Дали сакате да јадете лубеница и диња, но не ви се допаѓа делот кога треба да ги исечете на парчиња? Отсега, ова нема да ви претставува проблем! Пристигна совршениот секач за сечење на лубеница и диња!

Сега многу лесно и едноставно ќе ја одделите лубеницата или дињата од кората, а потоа исечете ги на ситни парчиња. Погоден е за украсување овошни салати, торти и колачи.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

shutterstock_192277082             rejting

 

Категории ,

НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ

Дали сакате да јадете лубеница и диња, но не ви се допаѓа делот кога треба да ги исечете на парчиња? Отсега, ова нема да ви претставува проблем! Пристигна совршениот секач за сечење на лубеница и диња.

Сега многу лесно и едноставно ќе ја одделите лубеницата или дињата од кората, а потоа исечете ги на ситни парчиња. Погоден е за украсување овошни салати, торти и колачи.

Карактеристики:

 • Материјал: нерѓосувачки челик + пластика;
 • Димензии: 25,5 x 9,5 см;
 • Лесен за користење;
 • Многу интересен и едноставен нож за сечење лубеница, тој автоматски ќе го исече вашето овошје на коцки;
 • Овозможува брзо и лесно сечење, директно на чинијата.

Без неред, напор и губење време. Иновативниот нож за лубеница е специјален, паметен уред кој многу лесно и брзо ја сече внатрешноста на лубеницата на коцки, без кора. Идеален начин да им служите на семејството и гостите!

НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ДИЊИ И ЛУБЕНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop