Купи!

ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС

599.00 ден

Шифра на производ: 184
Очила што користат оптичка технологија Flex Focus и се прилагодуваат на вашите потреби. Можете да носите ист пар наочари со вашата сакана. Ако ви треба 2x зголемување и на вашата сакана 1x, лесно е со овој пар наочари. Поправа од зголемување од +0,5 до +2,5.

Нема потреба од повеќе пара очила за различни задачи

Ќе се прилагоди на вашата диоптрија и ќе ви помогне повторно да видите сè кристално јасно!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС

Очила што користат оптичка технологија Flex Focus и се прилагодуваат на вашите потреби. Можете да носите ист пар наочари со вашата сакана. Ако ви треба 2x зголемување и на вашата сакана 1x, лесно е со овој пар наочари. Поправа од зголемување од + 0,5 до + 2,5

 

Ќе се прилагоди на вашата диоптрија и ќе ви помогне повторно да видите сè кристално јасно!

 • Нема потреба од повеќе пара очила за различни задачи
 • Ставете сè во јасен фокус! Сега можете да носите само еден пар очила за читање за сите ваши потреби
 • Тие се прилагодуваат на различните диоптри кои ви се потребни без да ги менувате вашите очила
 • Сега можете да ги читате малите букви на лековите на рецепт или да читате од компјутерски екран од малку поголема далечина со истите очила
 • Тие користат оптичка технологија Flex Focus која се прилагодува на вашите потреби
 • Поправа од зголемување од + 0,5 до + 2,5
 • Споделете ист пар очила со некого. Ако ви треба 2X зголемување, а на вашиот сопружник му треба 1X, сега можете да ги користите истите очила и да гледате јасно
 • Одлично за жени и мажи
 • Може да се носат и преку леќи
 • Универзална големина

 

 

ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop