Купи!

ОРГАНИЗЕР НА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

549.00 ден

Шифра на производ054

Овој организатор е идеален за сите мали нешта што ни се потребни во автомобилот.

Погоден за чување телефони, клучеви, шишиња, лименки, преносни компјутери, пенкала и разни други работи. Неопходен детал за патниците на задните седишта.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ОРГАНИЗЕР НА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

Овој организатор е идеален за сите мали нешта што ни се потребни во автомобилот. Погоден за чување телефони, клучеви, шишиња, лименки, преносни компјутери, пенкала и разни други работи. Неопходен детал за патниците на задното седиште, како и верен асистент во организацијата!

Карактеристики:
 • Лесно се монтира на седиштето во автомобилот
 •  Не зазема многу простор
 • Материјал: најлон

Неговиот врв се вклопува со секој потпирач за глава и околу долниот дел од седиштето.
Организаторот на задните седишта ги чува вашите седишта, го одржува вашиот автомобил многу чист и организиран. Организаторот виси на задната страна од седиштето за да создаде простор во вашиот автомобил, камион, комбе…Проверете зошто Car Seat Organizer е најдобрата помош во сите автомобили.

Повеќе џебови за сите видови предмети: шишиња, клучеви, лименки, телефони, пенкала, списанија, карти, итн.

Овој прилагодлив организатор на задните седишта може да биде дел од вашиот секојдневен живот.

Лесно се собира за складирање. Склоплив дизајн за заштеда на простор.

ОРГАНИЗЕР НА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРГАНИЗЕР НА СЕДИШТЕ ВО АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop