Купи!

ОРГАНИЗЕР ЗА ШМИНКА И КОЗМЕТИКА

449.00 ден

Шифра на производ: 164

Драги дами, целата шминка што ја имате конечно нека стои на едно место со повеќепрактичниот организатор за акрилна шминка!

Во организаторот можете да поставите четки за руменило, кармини, сјаеви, лакови, креми, лосиони… во исто време можете да чувате работи кои се лесно достапни во секое време благодарение на проѕирната пластика.

Овој организатор за шминка ќе заштеди простор.

Одлично за бања (шминкерница), спална соба (златарница), кујна или гаража за разни алатки.

Овој организатор можете да го користите во канцеларија како држач за моливи, ножици, линијари…

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ОРГАНИЗЕР ЗА ШМИНКА И КОЗМЕТИКА

Организатор – штанд со неколку прегради со различни големини за шминка, козметика и накит

Многу практичен организатор за шминка, многу квалитетна пластика. Организатор на шминка

 

 

Драги дами, целата шминка што ја имате конечно нека стои на едно место со повеќепрактичниот организатор за акрилна шминка!

Во организаторот можете да поставите четки за руменило, кармини, сјаеви, лакови, креми, лосиони… во исто време можете да чувате работи кои се лесно достапни во секое време благодарение на проѕирната пластика.

Овој организатор за шминка ќе заштеди простор.

Одлично за бања (шминкерница), спална соба (златарница), кујна или гаража за разни алатки.

Овој организатор можете да го користите во канцеларија како држач за моливи, ножици, линијари…

 • Одличен материјал
 • Лесен за одржување
 • Идеален подарок
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРГАНИЗЕР ЗА ШМИНКА И КОЗМЕТИКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop