Купи!

ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

699.00 ден

Шифра на производ: 094

Кога спиете настрана, не спиете совршено исправено. Горната нога ви се спушта и врши притисок врз грбот, коленото се допираат, предизвикувајќи болка. Перницата Contour е најдобрата перница за нозете за оние кои бараат олеснување, бидејќи удобно ги поддржува нозете и колената за да обезбеди правилно држење и положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок.

За разлика од традиционалните перници од мемориска пена, Contour е дизајниран со вентилирани отвори за воздух во мемориската пена кои овозможуваат воздухот да циркулира во текот на ноќта. Технологијата на пена за регулирање на температурата ја црпи топлината надвор од вашето тело за да спречи да се чувствувате прегреани.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија
ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

Ортопедска перница за стапала број еден за вашиот удобен сон.

Ортопедска перница која правилно ги држи нозете, колковите, лади во текот на ноќта

Кога спиете настрана, не спиете совршено исправено. Горната нога ви се спушта и врши притисок врз грбот, коленото се допираат, предизвикувајќи болка. Перницата Contour е најдобрата перница за нозете за оние кои бараат олеснување, бидејќи удобно ги поддржува нозете и колената за да обезбеди правилно држење и положба за спиење и да ги елиминира болните точки на притисок.

За разлика од традиционалните перници од мемориска пена, контурната ортопедска перница за стапала е дизајнирана со вентилирани отвори за воздух во мемориската пена што овозможуваат воздухот да циркулира во текот на ноќта. Технологијата на пена за регулирање на температурата ја црпи топлината надвор од вашето тело за да спречи да се чувствувате прегреани.

За разлика од традиционалните перници, таа се карактеризира со вистински ергономски дизајн, меки облини и форма на полумесечина која совршено одговара на мажите и жените. Ова овозможува перницата од пена да се обликува според вашата форма без ограничување на движењето или мора да спиете во одредена положба.

За уште подобра поддршка и удобност, можете да користите 2 ортопедски перници за целосно порамнување на нозете, поддршка и олеснување за колковите, потколениците и колената.

 

ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРТОПЕДСКА ПЕРНИЦА ЗА НОЗЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop