Купи!

ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

799.00 ден

Шифра на производ: 021

Ново !

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потсетник за исправување! Го мери аголот под кој се наоѓате и вибрира за да знаете дека сте искривени. Тоа ќе ви помогне да се справите со лошите навики, болките во грбот и вратот. Се предлага појасот да се носи 2 часа секој ден. Потребни се 21 дена за да се формира навика, по 90 дена повеќе нема да ви треба! Има литиумска батерија од 500mAh и може да се користи до 15 дена со само 2 часа полнење. Се полни преку USB кабел. Има светло што е индикатор за батеријата. Црвеното значи дека батеријата е празна и треба да се наполни а сината боја значи дека е наполнет.

Вооружете се денес против лошото држење на телото и проблемите во иднина!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

Категорија

ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

Најпрофесионален паметен коректор на ремена за исправување на грбот со сензор!

Ново !

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потсетник за исправување! Го мери аголот под кој се наоѓате и вибрира за да знаете дека сте искривени. Тоа ќе ви помогне да се справите со лошите навики, болките во грбот и вратот. Се предлага појасот да се носи 2 часа секој ден. Потребни се 21 дена за да се формира навика, по 90 дена повеќе нема да ви треба! Има литиумска батерија од 500mAh и може да се користи до 15 дена со само 2 часа полнење. Се полни преку USB кабел. Има светло што е индикатор за батеријата. Црвеното значи дека батеријата е празна и треба да се наполни а сината боја значи дека е наполнет.

Вооружете се денес против лошото држење на телото и проблемите во иднина!

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Вибрира како потсетник дека треба да се исправите
 • Се носи 2 часа на ден
 • По само 2 часа полнење, може да трае до 15 дена носење

ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Boja

Pink, Siva

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop