Купи!

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

999.00 ден

Шифра на производ050

Наоѓањето безбедно место за чување пари и други вредни предмети е еден од вообичаените проблеми, особено ако имате љубопитни гости. Ако ви треба трајно решение за овој проблем, ви го претставуваме нашиот Smart Safe во форма на книга.

Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ви овозможува да складирате работи од различни големини. Вашата тајна книга ќе остане незабележана каде и да ја ставите, никој нема да може да ја разликува вистинската книга од сефот.
Креативно решение за сите оние кои сакаат да ги заштитат своите вредни работи од кражба или едноставно да чуваат важни документи само за себе, но и оригинален подарок што секој ќе го обожава!

Книга која навистина ќе ви го промени животот!

Oвој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

Наоѓањето безбедно место за чување пари и други вредни предмети е еден од вообичаените проблеми, особено ако имате љубопитни гости. Доколку ви треба трајно решение за овој проблем, ви го претставуваме нашиот Smart сеф во форма на книга која ќе ги надмине вашите очекувања кога станува збор за безбедноста!

Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ви овозможува да складирате работи од различни големини. Елегантниот дизајн во форма на корица за книги овозможува сефот совршено да се вклопи во секој простор. Вашата тајна книга ќе остане незабележана каде и да ја ставите, никој нема да може да ја разликува вистинската книга од сефот.

Креативно решение за сите оние кои сакаат да ги осигураат своите вредни работи од кражба или едноставно да чуваат важни документи само за себе, но и оригинален подарок што секој ќе го обожава!
Книга која навистина ќе ви го промени животот!

Карактеристики на производот:
 • Димензии 240х155х55мм;
 • Изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик;
 • Безбедно со брава и клуч завиткани во лажните страници на книгата;
 • Елегантен дизајн, книга со тврд повез;
 • Гарантирана безбедност.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop