Купи!

ПАМЕТНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

499.00 ден

Шифра на производ: 034

Идеално за патување! Машина за шиење, практична и секогаш при рака!

Рачна машина за шиење е нешто што мора да го има секоја куќа. Нешто што ви треба за вашето следно патување!

Дали често се случува да ви се отшие работ на вашите алишта токму кога брзате? Ви претставуваме мала, практична и пренослива машина за шиење, со која можете брзо и лесно да шиете искинати предмети за само неколку минути.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 499 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

Категорија

ПАМЕТНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

Рачна машина за шиење е нешто што мора да го има секоја куќа. Нешто што ви треба за вашето следно патување!

Дали често се случува да ви се отшие работ на вашите алишта токму кога брзате? Ви претставуваме мала, практична и пренослива машина за шиење, со која можете брзо и лесно да шиете искинати предмети за само неколку минути.

Сега можете лесно да шиете искинати алишта дури и ако немате вистински машини за шиење и ако никогаш порано не сте шиеле. Сите знаеме колку е тешко, кога ќе ја поставиме масата и извадиме стара машина за шиење од плакарот, само да за да се зашие еден искинат дел. Може да биде искината завеса, поправка на џеб, искинат фустан, самата подготовка ни одзема многу повеќе време отколку само за шиење. Имаме решение за вас и тоа е автоматска паметна машина за шиење. Штом научите како да ракувате, вашите поправки ќе завршат многу брзо. Може да ја користите машината за шиење VIGO насекаде и во кое било време, дома, во канцеларија автомобилот. Лесен е за употреба за да може да го користи секој.

Карактеристики на прозиводот:
 • Автоматско шиење;
 • Практично;
 • Компактен и лесен;
 • Одлично за мали поправки;
 • Совршен за патувања;
 • Заменува игла;
 • 4 батерии АА (не се вклучени во понудата);
 • Матријал: пластика;
 • Големина: 21 см х 3,5 см х 6,5 см;
 • Боја: бела.
Упатство за употреба на машината за шиење:
 • Шиењето нека биде до10 секунди, потоа нека има 5 секунди помеѓу и слободно продолжете со шиењето;
 • За машината за шиење потребни ви се 4x батерии АА, кои ги ставате на задниот дел од машината;
 • Машината за шиење започнува од долниот дел, ако не сакате да шиете, притиснете го долниот дел од копчето напред – ова го заклучува копчето за вклучување / исклучување;
 • За да ја замените иглата, одвртете го копчето од предниот дел на машината.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

mašina2.jpg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop