Купи!

ПОЈАС ЗА ГРБ СО ГЕЛ И БАКАРНА ВЛОШКА

1,099.00 ден

Шифра на производ: 136

Со илјадници години, луѓето ги ценат многу природни својства на бакарот. Старите Египќани, Римјани и Ацтеките користеле бакар за многу намени. Природните својства на бакарот обезбедуваат заштита од бактерии кои можат да предизвикаат дамки и мириси. Не ја сензибилизира и не ја иритира кожата; не е штетно за луѓето или животната средина. Лумбалниот појас со гел и бакарна влошка е револуционерно парче накит!

Лумбалниот појас со гел и бакарна подлога е врвна поддршка за активните луѓе кои чувствуваат болки во грбот. Прилагодлив и удобен, овој заден појас ви помага да ја ублажите болката додека сте во движење. Целната топла и ладна терапија гарантира дека болката во грбот ќе исчезне. Појасот брзо ја ублажува болката во грбот, обезбедувајќи стабилизирачка поддршка на мускулите на долниот дел на грбот и стомакот. Прилагодливиот двоен појас вклучува 4 полу-цврсти стабилизирачки шипки за одржување на формата, зајакнување на лумбалниот предел, подобрување на држењето и намалување на напрегањата и напрегањата на долниот дел на грбот.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ПОЈАС ЗА ГРБ СО ГЕЛ И БАКАРНА ВЛОШКА

Со илјадници години, луѓето ги ценат многу природни својства на бакарот. Старите Египќани, Римјани и Ацтеките користеле бакар за многу намени. Природните својства на бакарот обезбедуваат заштита од бактерии кои можат да предизвикаат дамки и мириси. Не ја сензибилизира и не ја иритира кожата; не е штетно за луѓето или животната средина. Задниот појас со гел и бакарна влошка е револуционерно парче накит!

 

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Задниот појас со гел и бакарна влошка е врвна поддршка за активните луѓе кои чувствуваат болки во грбот. Прилагодлив и удобен, овој заден појас ви помага да ја ублажите болката додека сте во движење. Целната топла и ладна терапија гарантира дека болката во грбот ќе исчезне. Појасот брзо ја ублажува болката во грбот, обезбедувајќи стабилизирачка поддршка на мускулите на долниот дел на грбот и стомакот. Прилагодливиот двоен појас вклучува 4 полу-цврсти стабилизирачки шипки за одржување на формата, зајакнување на лумбалниот регион, подобрување на држењето и намалување на напрегањата и напрегањата на долниот дел на грбот.

Овој појас има прилагодена компресија и топлинска/ладна терапија. Прилагодлива обвивка од полиестер / спандекс со бакарни влошки има отстранлива лумбална потпора што помага да се подобри држењето на телото и да се ублажи болката. Топло/ладно пакување нуди насочено олеснување по само неколку употреби. Појасот вклучува гел кој ви овозможува да се лади во лето и да се загрее во зима.

 

 

Револуционерен производ.
 • Сосема ново на светскиот пазар.
 • Носете над или под облеката.
 • Рачно миење.
 • ЕКО материјал
 • 86% полиестер, 14% спандекс
 • Прилагодливо затворање
 • Рачно миење
 • Секое пакување содржи 1 лента за компресија, 1 влошка за гел и лента за стабилизација на лумбална поддршка.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОЈАС ЗА ГРБ СО ГЕЛ И БАКАРНА ВЛОШКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop