Купи!

ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ

549.00 ден

Шифра на производ: 033

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е појасот за исправување на грбот за деца во развој. Ефикасно го коригира ‘рбетот и спречува болка во вратот, рамената и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.
Појасот за исправување на грб за децата во развој е вистинската работа за вашите деца!

Кога го нарачувате, наведете за која возраст е појасот, висината и тежината!
Искористете ја оваа СУПЕР АКЦИЈА !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е појасот за исправување на грбот за деца во развој. Ефикасно го коригира ‘рбетот и спречува болка во вратот, рамената и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.

Ново!

Идеална и дискретна употреба кога седите дома, канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Опис на производот:
 • Носете ја првата недела секој ден 10-20 минути, а потоа постепено продолжувајте го времето на носење;
 • Боја: црна;
 • Материјал: најлонска полиуретанска површина.

Појасот за исправување на грб за децата во развој е вистинската работа за вашите деца!

Супер поддршка за вашиот грб, фантастичен производ што ќе го реши проблемот со неправилна положба на грбот, што неизбежно ќе го повреди вратот, грбот или рамената. Подобрете го вашето држење и вашиот живот користејќи го токму овој појас за подобар грб. Исклучително лесен е за употреба. Оваа потпора на грбот ќе ви овозможи да застанете исправено и да имате подобро држење на телото, што директно ќе влијае на исчезнување на непријатност во мускулите на вратот, рамената и грбот. Познато е дека долгото седење во една положба, лошата положба на вратот и неправилното држење на грбот влијаат на болката што се јавува во споменатата област на телото, така што совршено решение за да го отстранете тоа е овој производ. Лентите се прилагодуваат според потребите на корисникот. Појасот е наменет за деца, жени и за мажи.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

VELIČINE (PO OBIMU STRUKA)

S/M (65-85CM), L/XL (80-100CM)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop