Купи!

ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, ‘РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ

499.00 ден

Шифра на производ: 030

Ново !

 

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој појас децата ќе имаат правилен развој на целото тело. Со коректорот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Цена за само 499 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

Категорија

ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, ‘РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ

Ново !

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој појас децата ќе имаат правилен развој на целото тело. Со коректорот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

 

Опис на производот:

Појас за правилно држење на рамената, ‘рбетот и грбот за сите возрасти – UNISEX !
Носете го првата недела секој ден по 10-20 минути, а потоа постепено продолжете го времето на носење.

 

Карактеристики:

 • Материјал: неопрен, ткаенина;
 • Го подобрува држењето на телото во горниот дел на ‘рбетот и рамената;
 • Невидлив под облеката;
 • Лесен за користење;
 • Удобно и флексибилно носење;
 • Флексибилно прицврстување;
 • Боја: црна;
 • Eко материјал;
 • Лесен за користење;
 • Unisex.

Лесно прилагодување, благодарение на дизајнот на двојни ленти.

Напомена: Перете го појасот рачно, во ладна вода.

Носете го овој лесен појас секој ден. Првите неколку дена само 10-20 минути, па додавајте 10 минути секој ден. Грбот и рамената полека ќе се прилагодат и ќе ја изградите мускулната меморија за вистинската позиција.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, ‘РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop