Купи!

ПОЛИЦА ЗА НА ТЕЛЕВИЗОР И МОНИТОР

449.00 ден

Шифра на производ: 028

Иновативен изум!
Лесно преклоплива ТВ полица!

Користете го неискористениот простор. За неколку секунди, направете полица на вашиот телевизор ! Не е потребно дупчење, навртување, лепење… инсталацијата трае неколку секунди. Искористете го максимумот од просторот над ТВ или мониторот.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

ПОЛИЦА ЗА НА ТЕЛЕВИЗОР И МОНИТОР

Иновативен изум! Лесно преклоплива полица за на телевизор ии компјутер. Користете го неискористениот простор. За неколку секунди, направете полица на вашиот телевизор ! Не е потребно дупчење, навртување, лепење… инсталацијата трае неколку секунди. Искористете го максимумот од просторот над ТВ или мониторот.

Димензии: 17 x 34 x 16cm

Карактеристики на производот:

 • Лесна и брза инсталација;
 • Голема издржливост;
 • Многу лесен за одржување;
 • Еко материјал;
 • Пренослив.

Ова е полица што мора да ja имате над вашиот ТВ или монитор! Исто така е идеален за канцеларии и деловни простории. Можете да ја преместите полицата брзо и лесно кога сакате. Изум кој го освои целиот свет.

ПОЛИЦА ЗА НА ТЕЛЕВИЗОР И МОНИТОР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОЛИЦА ЗА НА ТЕЛЕВИЗОР И МОНИТОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop