Купи!

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ

999.00 ден

Шифра на производ: 128

Дали тренирате и имате јасна цел како сакате да ги обликувате рамената, грбот, рацете и градите? Сакате уред кој ви овозможува да ја постигнете целта со тренирање дома? Сакате двојно повеќе резултати со многу помалку потрошено време?

Нашата повеќенаменска фитнес табла може да ви помогне во тоа!

Со поместување на рачките на отворите означени со различни бои, ја избирате групата на мускули за кои сакате да правите вежби. Благодарение на модерниот, но едноставен дизајн на таблата, ќе можете брзо да го планирате вашиот тренинг и да го направите уште поефикасен.

Лесно пренослива и практична, повеќенаменската фитнес табла е идеална алатка за зголемување на мускулната маса, која можете да ја користите каде сакате.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ

Дали тренирате и имате јасна цел како сакате да ги обликувате рамената, грбот, рацете и градите? Сакате уред кој ви овозможува да ја постигнете целта со тренирање дома? Сакате двојно повеќе резултати со многу помалку потрошено време?

Нашата повеќенаменска фитнес справа може да ви помогне во тоа!

 

Со поместување на рачките во отворите означени со различни бои, ја избирате групата на мускули за кои сакате да правите вежби. Благодарение на модерниот, но едноставен дизајн на таблата, ќе можете брзо да го планирате вашиот тренинг и да го направите уште поефикасен.

Лесно пренослива и практична, повеќенаменската фитнес справа е идеална алатка за зголемување на мускулната маса, која можете да ја користите каде сакате.

 

 

Тренингот прилагоден на вас со одлични резултати сега е возможен!

ЧЕТИРИ НАЧИНИ НА ТРЕНИНГ – Можете да изберете кои мускули сакате да ги изградите и соодветно да ги правите соодветните типови на склекови!

СИЛНА И ИЗДРЖЛИВА – Справата е доволно издржлива за да издржи и до двесте килограми тежина!

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕПОРАКА – Опрема која со задоволство ја препорачуваат тренерите, особено за почетниците кои се уште не го усвоиле правилниот начин на изведување склекови!

 

 

Карактеристики на производот:
 • Различни бои за одредени мускулни групи (жолта – грб, сина – гради, зелена – трицепс, црвена – раменици);
 • Нелизгави, меки и удобни рачки;
 • Преклопен и лесно пренослив;
 • Погоден за професионални спортисти и рекреативци
 • Загарантиран квалитет и издржливост.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop