Купи!

PUSH UP ЗА ГРАДИ

499.00 ден

Шифра на производ: 195
За совршен и моментален ефект на подигнување на градите, ви претставуваме револуционерно корејско откритие, push up градниците. Тие се самолепливи, се перат, повеќекратно, меки, убави и многу лесни за употреба. Тие содржат микро дупки кои овозможуваат вашата кожа да дише.

Прси гравитација – Совршено решение за сите прилики!

По потреба може да се скратат со ножици во горниот дел. Вметнувањето е идеално за фустани, маици со голи раменици…

ХИТ ова лето! Спектакуларен невидлив градник за поддршка на вашите гради!

Направен од самолеплив медицински силикон, погоден за кожа, не остава трага на кожата по отстранувањето.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

PUSH UP ЗА ГРАДИ

За совршен и моментален ефект на подигнување на градите, ви претставуваме револуционерно корејско откритие, push up градниците. Тие се самолепливи, се перат, повеќекратно, меки, убави и многу лесни за употреба. Тие содржат микро дупки кои овозможуваат вашата кожа да дише.

По потреба може да се скратат со ножици во горниот дел. Вметнувањето е идеално за фустани, маици со голи раменици…

ХИТ ова лето! Спектакуларен невидлив градник за поддршка на вашите гради!

– ефект на инстант кревање. Направен од самолеплив медицински силикон, погоден за кожа, не остава трага на кожата по отстранувањето. Совршено решение за сите прилики!

Пркоси на гравитацијата – Инстантно невидливо подигнување на градите. Силно и безболно поврзување за градите со совршен и природен изглед. Отсега можете да носите што било без да се грижите дека ќе ве видат.

 

Невидлив push up градник достапен во црна и кожа боја во големини S, M, L, XL

Идеален по породувањето за максимална поддршка на градите. Совршен за маици и фустани со отворен грб, тенки ремени. Можете да го носите и под костим за капење. Како создадено за летните горештини.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PUSH UP ЗА ГРАДИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop