Купи!

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

149.00 ден

Шифра на производ: 188

АКЦИЈА 2 + 1 ГРАТИС

Бидете имагинативни и отсега уживајте во голтката од омиленото кафе со исклучително интересни шаблони за украсување еспресо кафе, капучино, топло чоколадо.
Разубавете се себеси и вашата сакана на почетокот на денот со не само вкусно, туку и убаво украсено кафе…

А доколку имате сопствено кафуле или ресторан и сакате на гостите да им дадете уште поголема атмосфера кога ќе дојдат на првото утринско кафе, овие шаблони се идеални за украсување.

 • 10 парчиња во еден пакет-метален модел е еден во пакувањето.

АКЦИЈА -2 +1 БЕСПЛАТНО

Нарачајте 2 пакети, третиот пакет го добивате бесплатно!

* Фотографиите се само информација за тоа како отприлика изгледаат шаблоните. Не е можно да се избере што ќе има на шаблоните. Секој пакет содржи 4 различни шаблони.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

Бидете имагинативни и отсега уживајте во голтката од омиленото кафе со исклучително интересни шаблони за украсување еспресо кафе, капучино, топло чоколадо.

Разубавете се себеси и вашата сакана на почетокот на денот со не само вкусно, туку и убаво украсено кафе.

Благодарение на овие интересни шаблони кои ви овозможуваат да го украсите кафето исто како што тоа го прават професионалците во најдобрите кафулиња.

Украсете го вашиот омилен пијалок во форма на елка, срце, симпатична панда итн.

А доколку имате сопствено кафуле или ресторан и сакате на гостите да им дадете уште поголема атмосфера кога ќе дојдат на првото утринско кафе, овие шаблони се идеални за украсување. Навистина можете да им донесете насмевка на лицата со интересни форми на кафе, да им го разубавите денот и да им покажете дека мислите на нив и дека треба повторно да ве посетат.

Овие интересни шаблони можете да ги користите не само за кафе и топло чоколадо, туку и за украсување на разни видови колачи и колачи.

Забавувајте се и направете десертите што ги подготвувате да изгледаат исто како оние од слаткарницата.

Искористете ја акцијата и нарачајте ја вашата амбалажа за украсување на кафе, колачи и колачи уште денес по оваа фантастично намалена цена.

Еве каде сите можете да ги користите овие слатки шаблони:
 • Сладолед
 • Торта
 • Пудинг
 • Торта
 • Кафе
 • Топло чоколадо
 • Чинија со здрава храна или колачи

ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ШАБЛОНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА КАФЕ И КОЛАЧИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop