Купи!

СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ

699.00 ден

Шифра на производ: 103

Дали чувствувате болки во грбот поради продолжено и напорно постојано седење во канцеларија или автомобил?

Сега конечно можете да се опуштите бидејќи ви го нудиме силиконското седиште, кое со својата прилагодлива основа може да обезбеди многу удобно седиште.

Конструкцијата на перницата е дизајнирана да ја поддржи структурата на вашето тело и да ја ублажи болката во грбот. Дното на перничето на кое се допираат површините е направено да не е порозно, што ќе спречи какво било лизгање.

Силконскиот подметач се препорачува за сите кои се принудени да поминуваат многу време во седечка положба на биро, компјутер, волан и слично. Може да се постави на кое било седиште или стол.

▶ Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ

Дали чувствувате болки во грбот поради продолжено и напорно постојано седење во канцеларија или автомобил? Има силиконски подлога за здраво и удобно седење!

Сега конечно можете да се опуштите бидејќи ви нудиме силиконска подлога кој со својата прилагодлива подлога може да обезбеди многу удобно седење на секој објект за седење.

Преносното перниче за седишта, кое е многу еластично, ви овозможува лесно поставување, носење и чистење. Изработен е од еколошки силиконски гел. Овој материјал му овозможува на чуварот на јајца да ја враќа својата првобитна форма секој пат, дури и по долготрајна употреба, без никакви деформации, што го прави овој производ супериорен во однос на другите.

 

СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ

Уникатниот дизајн на силиконското саќе нема да пропадне, овозможувајќи постојана циркулација на воздухот низ целата перница, што е важно за одржување на студ. Долготрајното седење врши притисок врз вашиот лумбален грб, што го олеснува вашето тело да седи со чуварот на јајца.

Овој посебен дизајн делува и како масажер. Ќе ја ослободи напнатоста при напорно седење во иста положба.

Конструкцијата на перницата е дизајнирана да ја поддржи структурата на вашето тело и да ја ублажи болката во грбот. Дното на перницата каде што се допираат површините е направено да не биде порозно, што ќе спречи секакво лизгање.

Не грижете се, перницата ќе остане на истото место без никакво движење на повеќето површини, дури и на кожните седишта. Кажете им збогум на сите болки, вкочанети мускули предизвикани од долго седење на стол. За разлика од стандардните перници, чуварот на јајца се прилагодува на вашата карлица и обликува така што ги апсорбира точките на притисок.

Силиконската подлога се препорачува за сите кои се принудени да поминуваат многу време во седечка положба на биро, компјутер, волан и слично. Може да се постави на кое било седиште или стол.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop