Купи!

ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА

859.00 ден

Шифра на производ: 040

Доколку сакате да се подготвите за летото и да уживате седејќи во вашиот двор во најтоплото време, а во исто време имате чувство дека сте во омилено кафуле или на море, имаме одличен предлог за вас! Едноставно набавете ги овие прскалки за разладувње и уживајте во секој момент со вашето семејство и пријателите, во секое време од денот или ноќта.

Се што ви треба за да го инсталирате овој уред е извор на вода. Едноставен и функционален, системот за прскање создава магла која брзо и ефикасно ја намалува и лади температурата на воздухот!

СЕЗОНСКИ ПОПУСТ:

 • 649 денари – 10м
 • 999 денари – 15м
 • 1299 денари – 20м

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

shutterstock_192277082             rejting

ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА

Доколку сакате да се подготвите за летото и да уживате седејќи во вашиот двор во најтоплото време, а во исто време имате чувство дека сте во омилено кафуле или на море, имаме одличен предлог за вас! Едноставно набавете ги овие прскалки за разладувње и уживајте во секој момент со вашето семејство и пријателите, во секое време од денот или ноќта.

Се што ви треба за да го инсталирате овој уред е извор на вода. Едноставен и функционален, системот за прскање создава магла која брзо и ефикасно ја намалува и лади температурата на воздухот!

Можете да го поставите во дворот, градината или каде и да ви одговара. Создадете пријатен амбиент во вашиот двор и не дозволувајте топлите летни денови да ви ја расипат забавата и дружењето со саканите луѓе!

Карактеристики на производот:

 • Материјал – PP ABS (многу квалитетна и издржлива пластика);
 • Боја – како што е прикажано на сликата;
 • Го лади воздухот;
 • 10 прскалки;
 • 10 конци;
 • 10м должина на црево;
 • Лесно за инсталирање.

ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop