Купи!

СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)

429.00 ден

Шифра на производ: 012

Ever Brite паметен рефлектор со сензор!

Уживајте во подобрената ноќна безбедност и видливост со ова безжично светло на соларен погон. Совршен за гаражни врати, скали, тераси и патишта.
Инсталирањето е многу едноставно, без алатки, со помош на самолеплива позадина. Издржлив и отпорен на временски услови, за надворешна употреба.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 349 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)

 

Уживајте во подобрената ноќна безбедност и видливост со ова безжично светло на соларен погон. Совршен за гаражни врати, скали, тераси и патишта.

Инсталирањето е многу едноставно, без алатки, со помош на самолеплива позадина. Издржлив и отпорен на временски услови, за надворешна употреба.

 

Карактеристики на производот:
 • Има литиум – јонска батерија, наполнета со сончева енергија и трае до 12 часа;
 • Лесно се поставува насекаде, без кабли;
 • Има сензор за движење – открива движења во близина;
 • Послабото осветлување станува посилно кога се приближувате до светлото, се затемнува додека оддалечувате;
 • Идеално за гаражи, тераси, влезни врати, ходници;
 • Тежина на производот: 0,3 кг.

СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop