Купи!

СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ

299.00 ден

Шифра на производ: 148

Совршено решение за чистење на ушите за целото семејство.

Овај спирален чистач на ушите е безболен и ефикасен метод за одржување на добра хигиена.

За разлика од обичните чепкали за уши за кои е поверојатно дека тие ја туркаат нечистотијата подлабоко во ушите, спиралниот чистач нежно ги црпи нечистотиите и не турка внатер ништо. Безбеден е, а единствениот осигурувач го спречува да оди премногу длабоко. Не собира ушен восок и нечистотија, така што вашето уво останува чисто и суво. Само исчистете го кога ќе завршите.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ

Овој чистач за уши во форма на спирала е едноставен, безболен и ефикасен метод за одржување на добра хигиена на слухот.

Карактеристики:
 • Направено од ABS
 • 16 силиконски врвови за отстранување
 • Вклучува кутија (приближно 16 x 4 x 9 cm)
 • Ергономски дизајн
 • Едноставно го отстранува восокот од увото
 • Дијаметар x висина приближно (со врв за отстранување): 1,5 x 12 cm

Спирален чистач за уши – нешто што секое семејство мора да го има.

За разлика од обичните стапчиња кои ја туркаат нечистотијата и восокот подлабоко во вашето уво и може да го оштетат тапанчето, спиралниот чистач нежно ги извлекува нечистотијата и честичките влага од вашето уво и не турка ништо внатре. Безбеден е, а единствениот осигурувач го спречува да оди премногу длабоко. Нежно го собира ушниот восок и нечистотијата за вашето уво да остане чисто и суво. Само исчистете го кога ќе завршите…

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПИРАЛЕН ЧИСТАЧ ЗА УШИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop