Купи!

SQUID GAME МАСКИ

599.00 ден

Шифра на производ: 114

Бидете уникатни и издвојте се со овој производ!

Изненадете ги вашите пријатели или обожаватели на оваа се попозната серија! Ви доаѓаат маски од популарната серија SQUID GAME! Материјал – Висококвалитетни маски изработени од издржливи материјали, силни, но не и гломазни, исклучителна изработка, супер дизајн и одлична изработка, јасни и убави бои.

Висок квалитет – маската има четири стилови, ист стил за маж во црвено (триаголник, круг, квадрат) и црна маска како супер негативецот Бос.

Изберете го вашиот омилен стил и играјте ја омилената улога од серијата.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

SQUID GAME МАСКИ

                                                                Идеален поклон за сите фановии на оваа хит серија !

Бидете уникатни и издвојте се со овој производ! Изненадете ги вашите пријатели или обожаватели на оваа се попозната серија! Ви доаѓаат маски од популарната серија SQUID GAME!

Материјал – Висококвалитетни маски изработени од издржливи материјали, силни, но не и гломазни, исклучителна изработка, супер дизајн и одлична изработка, јасни и убави бои.

Висок квалитет – маската има четири стилови, ист стил за маж во црвено (триаголник, круг, квадрат) и црна маска како супер негативецот Бос. Изберете го вашиот омилен стил и играјте ја омилената улога од серијата.

 

Подгответе го вашиот костим за маскенбал или изненадете ги пријателите со идеален подарок за љубителите на серијата и веднаш нарачајте ја вашата маска.

Можете да изберете која било маска што ја сакате од популарната серија.

Квалитетна изработка и загарантирано задоволство!

Материјал: пластика

 

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SQUID GAME МАСКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop