Купи!

СУПЕР СЕЧКО – СЕЦКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

599.00 ден

Шифра на производ: 022

Супер сечко – Сецкалка за овошје и зеленчук. Направете совршени форми за салати и зеленчук! Исечкајте ги различните состојки во мали или големи коцки. Квалитетен уништувач за сирење, овошје и зеленчук!

Сече намирници за неколку секунди. Со цврстата и остра мрежа сече совршено и ги добивате посакуваните форми. Исклучително лесен за чистење.

Неопходен додадок за во вашата кујна !

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

Категорија

Супер сечко – Сецкалка за овошје и зеленчук. Направете совршени форми за салати и зеленчук! Исечкајте ги различните состојки во мали или големи коцки. Квалитетен уништувач за сирење, овошје и зеленчук!

Ново !

Сече намирници за неколку секунди. Со цврстата и остра мрежа сече совршено и ги добивате посакуваните форми. Исклучително лесен за чистење.
Неопходен додадок за во вашата кујна !

 

Карактеристики на производот:
 • За подготовка на брза храна – одлично заштеда на време;
 • За уредна и чиста кујна – лесен за чување;
 • Безбедно перење во машина за миење садови – лесно се чисти;
 • Со мала моќност, брзо и лесно ракување;
 • Нерѓосувачки челик;
 • ЕКО материјал;
 • 12 алатки во едно – сè што му треба на домаќинството;
 • Го забрзува процесот на подготовка за дури 90%;
 • Сече, сече, дроби, лушпи, го исекува целиот зеленчук за само неколку секунди.

 

Комплетот содржи:

 • 1 x основа за сечење;
 • 1 x горен дел од основата со функција за чистење;
 • 1 x транспарентен контејнер за складирање;
 • 1 x капак за одржување на свежината на храната;
 • 4 x сечила за повеќе видови сечење;
 • 1 x ренде со заштита;
 • 1 x капак за ножеви;
 • 1 x професионален пилинг за зеленчук;
 • 1 x држач за храна (заштита при сечење).

СУПЕР СЕЧКО – СЕЦКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop