Купи!

СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ

739.00 ден

Шифра на производ: 101

Патниот Термос за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Термосот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

Нерѓосувачки челик

Секогаш можете да го понесете со себе, има полесна порта, така што секогаш можете да направите кафе, чај, па дури и супа.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ

 

Патниот Термос за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Термосот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

Нерѓосувачки челик

Секогаш можете да го понесете со себе, има полесна порта, така што секогаш можете да направите кафе, чај, па дури и супа.

Патниот котел за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Шпоретот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

 

капацитет 200мл

12V DC

 

Карактеристики:
 • на 12V кабел за напојување со приклучок за запалка
 • Пренослив и лесен
 • Капацитет 200мл
 • ЕКО материјал
 • Заштита од прегревање

СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop