Купи!

СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ

1,199.00 ден

Шифра на производ: 120

Најновиот и НАЈДОБАР модел за 2022 година. Ова е одличен микрофон со интегриран звучник идеален за караоке.

Способноста за поврзување на Bluetooth со уреди го прави совршен микрофон за забава.

Музиката може да се репродуцира и преку USB меморија.

Екстремно добро изработен блутут микрофон кој покрај блутут поврзувањето со телефонот и пеењето со пуштена музика има можност и за вметнување дополнителни ефекти како ехо, кликови на камерата, дополнителна LED разнобојна светлина исклучително убаво навечер.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ

Осветлениот микрофон со караоке звучник е најновиот и НАЈДОБАР модел за 2022 година. Ова е одличен микрофон со интегриран звучник идеален за караоке.

Способноста за поврзување на Bluetooth со уреди го прави совршен микрофон за забава.

Музиката може да се репродуцира и преку USB меморија.

Екстремно убаво изработен блутут микрофон кој покрај блутут поврзувањето со телефонот и пеењето со пуштена музика има и можност за вметнување дополнителни ефекти како ехо, превртување на камерата, дополнително разнобојно ЛЕД светло исклучително убаво навечер. Можност за вметнување на micro SD картичка за снимање на целосниот музички дел. Можност за поврзување преку AUX кабел со други уреди, како и слушалки доколку само сакате да го слушнете тонот. Има вграден радио приемник, но бидејќи уредот е мал, самото радио е многу барано во однос на локацијата каде се наоѓате и на некои локации работи многу лошо, ако е подрум, оддалеченост од град и слично.

 

Карактеристики Осветлен микрофон со караоке звучник:

Моќност на звучници 3W x 2.

Литиумска батерија со моќност од 1800 mAh, максималното време на работа зависи од ефектите и моќноста со која се ослободува, до 8 часа.

Можност за работа и на полнач и преку дополнителната батерија на PowerBank.

Времето на полнење е околу 2 часа.

Карактеристики:
 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Лесен за одржување
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СВЕТЛЕЧКИ МИКРОФОН СО ЗВУЧНИК – КАРАОКЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop