Купи!

3 ВО 1 ОРГАНИЗАТОР + ТОРБА + ФРИЖИДЕР ЗА ВО БАГАЖНИК

599.00 ден

Шифра на производ: 023

Дали имате проблем со вашиот неуреден багажник? Заборавете на тие проблеми со овој организатор! Искористете ја одличната можност да го искористите вашиот организатор за багажникот 3 во 1 што ја одржува вашата храна ладна! Може да издржи до 20 килограми. Со помош на овој производ, никогаш нема да брзате да ја пиете водата додека е уште ладна во текот на летото, само ставете ја во багажникот, затворете ја торбата и водата ќе биде ладна со часови!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 599 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Категорија

3 ВО 1 ОРГАНИЗАТОР + ТОРБА + ФРИЖИДЕР ЗА ВО БАГАЖНИК

Најдобар организатор, торба и фрижидер за багажникот во вашиот авбтомобил, за сите прилики.

Дали имате проблем со вашиот неуреден багажник? Заборавете на тие проблеми со овој организатор! Искористете ја одличната можност да го искористите вашиот организатор за багажникот 3 во 1 што ја одржува вашата храна ладна! Може да издржи до 20 килограми. Со помош на овој производ, никогаш нема да брзате да ја пиете водата додека е уште ладна во текот на летото, само ставете ја во багажникот, затворете ја торбата и водата ќе биде ладна со часови!

Организатор 3 во 1 + торба + фрижидер за багажникот на автомобилот, има 2 прегради од страните и една преграда во средина која ги одржува ладни вашите производи! Организаторот на багажникот е многу практичен за носење кога е полн  благодарение на неговите рачки кои одржуваат рамнотежа при носењето!

3 ВО 1 ОРГАНИЗАТОР + ТОРБА + ФРИЖИДЕР ЗА ВО БАГАЖНИК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop