Купи!

ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА

999.00 ден

Шифра на производ: 196
Транспортер ранец за мачки и кучиња е направен од многу издржлив и удобен материјал. Предниот дел на ранецот е целосно проѕирен, што му овозможува на вашето домашно милениче да го гледа светот околу него.

Транспарентна капсула и проѕирна топка, овозможуваат максимално задоволство и мирно патување на вашиот миленик. Наменет е за кучиња, мачки, кученца, папагали, зајаци…

Има отвори за вентилација кои овозможуваат циркулација на воздухот како и систем за заклучување, кој ја гарантира безбедноста на вашето домашно милениче. Лесно се отвора и затвора, а прилагодливиот ремен ви овозможува да го носите овој ранец на рамениците без никаков напор. Совршен е за патување, екскурзии, пешачење, кампување…

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

SKU: Не е достапно Категорија

ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА

Транспортер ранец за мачки и кучиња е направен од многу издржлив и удобен материјал. Предниот дел на ранецот е целосно проѕирен, што му овозможува на вашето домашно милениче да го гледа светот околу него.

Транспарентна капсула и проѕирна топка, овозможуваат максимално задоволство и мирно патување на вашиот миленик. Наменет е за кучиња, мачки, кученца, папагали, зајаци…

Има отвори за вентилација кои овозможуваат циркулација на воздухот како и систем за заклучување, кој ја гарантира безбедноста на вашето домашно милениче. Лесно се отвора и затвора, а прилагодливиот ремен ви овозможува да го носите овој ранец на рамениците без никаков напор. Совршен е за патување, екскурзии, пешачење, кампување…

 

 

Максимална тежина: 7 кг (мачки); 5,5 кг (пси)

Материјал: ПВЦ

Црна, сина, црвена, зелена…

Овој сосема нов ранец со капсула за домашно милениче е погоден за вашиот надворешен простор.

Транспарентен дизајн, корисен за смирување на вознемиреноста на домашно милениче, обезбедете му безбедна средина на вашето домашно милениче.

Воздушеста и удобна.

Погоден за мали или средни кучиња и мачки.

 

Спецификации:
 1. Изработен од врвен материјал, издржлив, дише и удобен.
 2. Транспарентен дизајн, дозволете му на вашето домашно милениче да ја гледа сончевата светлина и пејзажот од надворешниот свет. Неколку отвори за вентилација на страната на ранецот обезбедуваат сосема доволна циркулација на воздухот, што го прави вашето домашно милениче удобно да дише.
 3. Вградениот механизам за заклучување ќе го спречи вашето домашно милениче да скока, да се изгуби или повреди. Меко дно што се вади, лесно се чисти, 100% хигиенски.
 4. Патент, лесен за отворање и затворање, издржлив и практичен.
 5. Ергономски прилагодливите ремени за на рамо се многу лесни за прилагодување, што ве прави удобно да го носите вашето домашно милениче. Совршен за патување, пешачење, планинарење и дружење.

 

Димензии:

 • Висина: 44 см
 • Ширина: 28 см
 • Дебелина: 33 см

ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Боја

црвена, бела, зелена, црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop