Купи!

ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

499.00 ден

Шифра на производ: 158
Вашиот асистент на патот кон совршената линија! Да се стане фит никогаш не било полесно и побрзо!
За извонредни резултати – овој тренажер е одличен помошник за да ја достигнете вашата посакувана линија.
Пената што ги покрива рачките спречува лизгање и овозможува цврсто држење при извртување.
Благодарение на екстремно малата тежина, можете да го носите насекаде и да тренирате каде сакате. Зафаќа многу малку простор и лесно може да спакува во торба за тренинг.
Покрај бутовите и задникот, со помош на овој уред можете да го вежбате грбот, рацете и нозете и конечно да ја постигнете линијата која отсекогаш сте ја посакувале.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија
ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО
Вашиот асистент на патот кон совршената линија! Да се стане фит никогаш не било полесно и побрзо!
За извонредни резултати – овој тренажер е одличен помошник за да ја достигнете вашата посакувана линија.
Пената што ги покрива рачките спречува лизгање и овозможува цврсто држење при извртување.
ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

Благодарение на екстремно малата тежина, можете да го носите насекаде и да тренирате каде сакате. Зафаќа многу малку простор и лесно може да спакува во торба за тренинг.
Покрај бутовите и задникот, со помош на овој уред можете да го вежбате грбот, рацете и нозете и конечно да ја постигнете линијата која отсекогаш сте ја посакувале.

Во случај да немате време да одите во теретана, не грижете се, со помош на овој тренажерможете да вежбате каде сакате.

Со овој уред за слабеење на нозете, можете да вежбате лежејќи или стоејќи. Совршен за луѓе од сите возрасти и фитнес нивоа.

Благодарение на квалитетната ABS пластика, овој тренажер има многу долг животен век, ќе ви трае со години.

Зафаќа многу малку простор, совршено е додаток на секој тренинг.

Бидете упорни на тренинзите и многу брзо ќе ги видите првите резултати на вашиот пат до совршената линија.

 

Овој тренажер е дизајниран да издржи многу тешки товари и да спречи какво било кинење или пукање.

Постигнете ја линијата што отсекогаш сте ја посакувале во удобноста на вашиот дом.

Грижете се за вашето здравје, подобрете ги основните телесни функции и бидете задоволни со вашето тело!

Карактеристики:

 • Димензии: 29cm x 12,5cm
 • Материјал: ABS пластика
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop