Купи!

ТРОЈНА ЗАШТИТА ОД ПРОВЕВ ТОПЛИНА ИЛИ ЛАДНО

449.00 ден

Шифра на производ: 189

Дали провевот што доаѓа од вратите и прозорците постојано ве тера да го зголемувате греењето?

Ви претставуваме нов, неверојатен заштитник со двоен провев, двоен изолатор кој гарантирано го запечатува речиси секој отвор на вратите, прозорците и секој тип на подлога: паркет, бетон, плочки, ламинат, линолеум, така што студениот воздух не може да навлезе!

Се монтира многу брзо и лесно, се подвлекува под вратите или прозорците и едноставно се лизга по сите мазни површини.

Запрете го протокот на воздух под вратата и заштедете пари на сметката за струја. Заштитникот со двоен нацрт е изработен од ткаенина што може да се пере и е отпорен на кинење.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ТРОЈНА ЗАШТИТА ОД ПРОВЕВ ТОПЛИНА ИЛИ ЛАДНО

Дали провевот што доаѓа од вратите и прозорците постојано ве тера да го зголемувате греењето?

Ви претставуваме нов, неверојатен заштитник со двоен провев, двоен изолатор кој гарантирано го запечатува речиси секој отвор на вратите, прозорците и секој тип на подлога: паркет, бетон, плочки, ламинат, линолеум, така што студениот воздух не може да навлезе!

Се монтира многу брзо и лесно, се подвлекува под вратите или прозорците и едноставно се лизга по сите мазни површини.

 

Запрете го протокот на воздух под вратата и заштедете пари на сметката за струја. Заштитникот со двоен нацрт е изработен од ткаенина што може да се пере и е отпорен на кинење.

Карактеристики:
 • Многу е лесно да се постави,
 • Се прилагодува на сите врати и прозорци, само ставете го под вратата и затворете ја,
 • Малку се движи заедно со вратата,
 • Мек и флексибилен, со два крака, целосно го блокира протокот на воздух,
 • За врати и прозорци со ширина од најмалку 90 cm,
 • Само за врати без прагови,
 • ЕКО материјал.

 

Трајно запирајте ги провевките од вратите и прозорците со двојна заштита од провев.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРОЈНА ЗАШТИТА ОД ПРОВЕВ ТОПЛИНА ИЛИ ЛАДНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop