Купи!

УЛТРА ЛЕСЕН ПОЈАС ШТО ГО КОРЕГИРА ДРЖЕЊЕТО НА ТЕЛОТО

399.00 ден

Шифра на производ: 018

Ново!

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој ремен децата ќе имаат правилен развој за целото тело. Со појасот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Овој производ не е достапен во продавниците.

Само сега за цена од 399 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

 

 

Категорија

Ултра лесен појас што го корегира држењето на телото – UNISEX најдобриот избор за вас !

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој ремен децата ќе имаат правилен развој за целото тело. Со појасот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Упатство за употреба:

Носете ултра лесен појас што го коригира држењето на телото, 10-20 минути секој ден во текот на првата недела, а потоа постепено продолжувајте го времето на носење.

Карактеристики:

 • Материјал: неопрен, ткаенина;
 • Правен ремен за држење;
 • Го подобрува држењето на телото во горниот дел на ‘рбетот и рамената;
 • Невидлив под облеката;
 • Лесен за користење;
 • Удобно и флексибилно носење;
 • Флексибилно прицврстување;
 • Универзална големина на ременот;
 • Боја: црна;
 • Еко материјал;
 • Лесен за користење;
 • Брзо се облекува и отстранува;
 • Unisex.

Лесно прилагодување, благодарение на дизајнот на двојни ленти.

Белешки: Не ставајте го во машина за перење. Измијте го ременот рачно, во ладна вода.

Носете го овој лесен појас секој ден. Првите неколку дена само 10-20 минути, па додавајте 10 минути секој ден. Грбот и рамената полека ќе се прилагодат и ќе ја изградите мускулната меморија за вистинската позиција.

УЛТРА ЛЕСЕН ПОЈАС ШТО ГО КОРЕГИРА ДРЖЕЊЕТО НА ТЕЛОТО

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УЛТРА ЛЕСЕН ПОЈАС ШТО ГО КОРЕГИРА ДРЖЕЊЕТО НА ТЕЛОТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop