Купи!

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

989.00 ден

Шифра на производ047

Секогаш е добро време да ги израдувате вашите малечки! На секое дете му се потребни боички и фломастери во прилично големи количини, земајќи го предвид сето она што сакаат да го дадат во боја, имајќи ги предвид сите мисли и емоции што сакаат да ги стават на хартија. Затоа овој сет на различни боици и фломастери е најдобриот подарок што може да го добијат од вас!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Овој производ е достапен само во TronShop !

Категории ,

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

Секогаш е добро време да ги израдувате вашите малечки! Дали има нешто поинтересно од цртање и боење, без разлика на возраста! На секое дете му се потребни боички и фломастери во прилично големи количини, земајќи го предвид сето она што сакаат да го дадат во боја, имајќи ги предвид сите мисли и емоции што сакаат да ги стават на хартија. Затоа овој сет пенкала и фломастери е најдобриот подарок што може да го добијат од вас!

 • Цртањето и боењето се неверојатно важни за развојот на имагинацијата на децата, за нивната креативност.
 • Исклучително е важно тие визуелно да го „оживеат“ она што се крие во нивните мали глави.
 • Од тоа, ќе можете да заклучите многу важни работи за нивните чувства, за нивниот однос со пријателите, ставовите за вас, работи и феномени што ги опкружуваат.
 • Затоа бојата никогаш не е доволна!
 • Ова е комплет кој содржи потребни боички и работи со кои тие можат да се забавуваат сами или во друштво.
Овој специјален куфер за мали и големи уметници со рачка содржи дури 150 делови:
 • 36 фломастери;
 • 24 мрсни/пастелни бои ;
 • 24 водени бои;
 • 24 дрвени боички;
 • 20 спајалици;
 • четка за боја на база на вода;
 • молив;
 • ножици;
 • острилка;
 • лепак;
 • линиар;
 • гумичка за бришење.

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop