Купи!

УНИКАТЕН ЛАДЕН МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ

549.00 ден

Шифра на производ: 183

Ролер масажер за мраз за ладење на кожата е рачен валјак кој може да се користи насекаде и во секое време за ублажување на болката и непријатноста.
Ледениот ролер може да се користи за секојдневна ревитализација, освежување и подмладување на кожата.

Ја лади и смирува кожата пред и после козметички третмани. Исто така, ја намалува иритацијата и црвенилото доколку се користи по козметички процедури. Исто така се користи за каснувања од инсекти, полесни повреди, модринки и болки во мускулите.Масирајте на отечено лице или очи за да се ослободите од напнатоста или заморот.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

УНИКАТЕН ЛАДЕН МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ

Ice Roller – Масажер со мраз за ладење на кожата е рачен валјак кој може да се користи насекаде и во секое време за ублажување на болката и непријатноста.

Ледениот ролер може да се користи за секојдневна ревитализација, освежување и подмладување на кожата.

Ја лади и смирува кожата пред и после козметички третмани. Исто така, ја намалува иритацијата и црвенилото доколку се користи по козметички процедури. Исто така се користи за каснувања од инсекти, полесни повреди, модринки и болки во мускулите.
Масирајте на отечено лице или очи за да се ослободите од напнатоста или заморот..
Ролерот за лице е дизајниран да помогне да се подобри цврстината и тонусот на кожата и да се намали појавата на фини линии.

Масажа на очите: помага во намалување на подуени очи и темни кругови. Пред употреба, изладете го ролерот за да ги подобрите перформансите и да го намалите отокот на очните капаци.

Примена:

 • Успешно ја намалува и смирува болката, иритацијата и мускулната напнатост.
 • Масажа на лице и тело за лична употреба.
 • Одличен е за пред и после ласерски третман, ботокс, третман со дерма ролери и секоја козметичка процедура.

Оставете го масажерот во фрижидер 3 часа и готов е за употреба. Пренесува многу пријатно ладење, ги смирува, ги опушта мускулите, го намалува воспалението и ја подобрува циркулацијата на лицето и целото тело. Може да се користи и за лице како и за врат, рамења, нозе, раце, стопала, ја затегнува кожата и е идеален за употреба со добра антицелулитна крема.

УНИКАТЕН ЛАДЕН МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УНИКАТЕН ЛАДЕН МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop